Paide Suvevolle on lõpusirgel

13.07.2022

Naiste esikolmik(pilt: Kadri Toom)

Järvamaa Suvevolle kandis seekord nime KULKA.

Nimelt toetab Järvamaa Kultuurkapitali Ekspertgrupp aastaid Paide Võrkpalliklubi tegemisi ja möödunud aastal valiti Paide Suvevolle parimaks ürituseks Järvamaal.Suured tänud!
Seitsmendale turniirile kogunes 21 meest ja 13 naist. Seekord võib öelda, et palli mängiti erinevates ilmastikutingimustes. Võideldi tuulega, atsuti hakkama saada vihmasajus aga kõige selle juures oli mõnusalt soe. Meeestel toims turniir kuue võistkonna vahel kaks geimi 21 punktini. Kolmik Sander Perillus, Ain Kanne ja Karl Jakobson võitsid turniiri 9 punktiga. II koht Marko Virkoja, Janar Lehtniit, Aksel Õunapuu ja Priit Kohk. III koht Rauno Uusleer, Vahur Sillasoo, Allan Kaljur ja Rainis Provornikov. Meestel on enne viimast etappi ääretult põnev seis. Raunol on 80 punkti ja Kristoferil ja Sandril mõlemal võrdselt 74 punkti.
Naistest väljus seekord Võitjana Epp Sepp, Mari Tool, uute tulijatena Eva Männigo ja Nele Mangman. II koha said Irene Virkoja, Maie Bernhardt, Nele Kask ja III koha said Krislin Virkoja, Anete Kõiv ja Jaanika Sillasoo. Ka naistel on põnev seis enne vimast etappi. Annel ja Irenel on võrdselt 80 punkti ja nende järel 77 punktiga Krislin.
Suvevollel on osalend 40 erinavat mees ja 35 naist. Kokku osalejakordasi on meestel 133 ja naistel 104.
 
Paide Suvevolle jätab nüüd ühe teisipäeva vahele ja ootab õiki võistlejaid viimasele kaheksandale etapile 26 juulil Pigipada turniirile.Teeme kokkvõtted .Jagame võidupalle ja sööme kringlit.
Kindlasti tuletan meelde kõikidle osalejatele, et Suvevollel ei ole tähtis see, kes on esimene vaid eelkõige meeldiv mängurõõm!!!
 
Järvamaa tulemusi näed siit:
 
 
Vabariiklike tulemusi saate vaadata siit:
 
 
Info edastas ja toimetas
Piret Reinfeld
Järvamaa Spordiliit
projektijuht
5042105

Meie partnerid