Uudised

 • Alates 3. märtsist (kolmapäev) kuni 28. märtsini kehtivad uued sporditegevuse juhised.

  01.03.2021
   Olulisemad muudatused spordi valdkonnas: Sisetingimustes on lubatud senise 50% ruumi täituvuse asemel 25%. Iga harrastaja kohta on vajalik tagada 10m2 ala kus treeningtegevust läbi viia. Harrastajapaari kohta 20m2 . Välitingimustes on senise 50 suuruse grupi asemel lubatud treenimine kuni 10 inimese suuruses grupis. Nii sise- kui välitingimustes on spordivõistlustel osalemine lubatud vaid professionaalsetele sportlastele. Professionaalse sportlase mõiste selgitus juhendis.         Edaspidi on vajalik koondise liikmete ja kandidaatide nimekiri enne avalikustamist saata kultuuriministeeriumile ülevaatamiseks.
 • TÜRI VALLA KÜLAD NAUTISID TALISPORTI

  25.02.2021
  21.veebruaril toimusid IX Türi valla külade talimängud Oisus.
 • Palju õnne!

  22.02.2021
  Aasta Spordisõbralikum õpetaja on Järvamaalt!
 • Gerd Kanter kutsub Sind sportima

  08.02.2021
  Hea koolijuht, kehalise kasvatuse õpetaja ja huvijuht! Gerd Kanter ja Eesti Koolispordi Liit kutsuvad Sinu kooli osa võtma ning korraldama veebruari kuu jooksul talvist tervisepäeva „Talvevõlud“, mille kavas oleksid erinevad sportlikud tegevused talvistes välitingimustes.  
 • Järvamaa Spordiliit kutsub osalema Järvamaa elanike liikumisharjumuste ja -hoiakute uuringus

  08.01.2021
  Järvamaa Spordiliit on algatanud koostöös Tartu Ülikooli Pärnu kolledži ja Järvamaa Arenduskeskusega    Järvamaa elanike liikumisharjumuste ja -hoiakute  uuringu. Uuringu eesmärgiks on kaardistada Järvamaa elanikkonna liikumisharjumused ning -hoiakud, et tulemustele tuginedes saada sisendit maakonna arengu planeerimiseks. Uuringut hakatakse kasutama tervisespordiradade, kergliiklusteede ja välijõusaalide kasutamise analüüsil ning selle põhjal on näiteks võimalik luua seoseid inimeste soo, majandusliku ja hariduse tausta, rahvuse ning muude näitajate vahel.   Järvamaa liikumisharrastuse edendamiseks ava ja täida uuring siit!
 • Vali Järvamaa SPORDITÄHT 2020

  23.12.2020
    Avalda arvamust ja vali Järvamaa SPORDITÄHT 2020 Järvamaa Spordiliit  selgitab taaskord välja, kes on lõppeval aastal Järvamaa parimad sportlased.  
 • Spordiliit võttis koolispordi 2020 kokku

  18.12.2020
  Eile, 17 detsembril toimus Sargvere mõisas Järvamaa kehalise- kasvatuse õpetajate aineühenduse seminar.
 • Jahilaskurid selgitasid parimaid Türil Lokuta lasketiirus

  14.12.2020
  2.12.2020 peeti Türil, Lokuta lasketiirus traditsiooniline  võistlus    "Jahikaar 2020". Lasti harjutust "jahikaar", mis on  Olümpiaharjutuse "Olimpic skeet" lihtsustatud variant.  
 • Eestimaa Spordiliit Jõud tunnustas 2020 AASTA TEGIJAID

  10.12.2020
  Eesti maakondade spordiliite ühendava Eestimaa Spordiliidu Jõud tunnusta 2020 Aasta tegijad.   Tiitli pälvis Viru-Nigula Vallavalitsuse spordijuht Ainar Sepnik.   II koht  Aasta tegija  - Erich Petrovits - SA Paide Spordikeskus, juhatuse liige Erich Petrovits oli 22.-23.augustil Paides toimunud 45. Eesti omavalitsuste suvemängude linna poolne peakorraldaja ja mängude peakohtunik. Tema soov ja tahtmine oli, et algselt 11 .- 12 .juulil toimuma pidanud mängud sellel suvel ära ei jääks ja ta otsis võimalust ikkagi need mängud korraldada. See nõudis suurt tööd ja uusi läbirääkimisi kõikide osapooltega: korraldajatega, kohtunike ning osalejatega, et uuesti kokku leppida uutes kuupäevades ning korralduses. Uue alana tõi Erich mängudele esmakordselt trikitõukeratta võistluse, mis kaasas võistlustele osalema uusi noori. Lisaks toimus orienteerumine 2-päevasena - kavas oli linnasprint ja teatevõistlus. Eestimaa südames toimunud mängudel osales kokku ligi 2000 võistlejat viiekümne neljast Eesti omavalitsusest.  Paide spordikeskust tüüriv Erich Petrovits on ametis oldud aastatega kohalikku spordiellu sulandunud ja spordimehele kohaselt seljatanud raskusi. Ta leiab, et just see, kui spordielus on, mida arendada, teda tegusana hoiabki.     Lisaks tunnustatakse Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijaid kolmes maakondlikus kategoorias: noortetreener, kohaliku spordielu edendaja ja piirkondlik spordisündmus. Vaata auhinna saajaid siin: http://joud.ee/est/g142/
 • Löö kaas toredas aktsioonis

  04.12.2020
  Sportliku meeleolu hoidmiseks ja saabuvateks jõulupühadeks valmistumisel kutsume kõiki õpilasi kaasa lööma  EKSL 2020 jõulutervituse loomise aktsioonis, mille kirjelduse leiate allpool :  
1  2  3  4  5  6  7

Meie partnerid