Kalender

Aasta
Kuu
Spordiala
Otsingusõna
Toimumise aeg Sündmus Asukoht Spordialad Kontakt  
N 01.09.2022, 12:00 - R 30.09.2022 "Kondimootoriga Tööle!" Eesti Jooksmine, Kepikõnd, Rulluisutamine, Tõukeratta sõit
Taavi Kruut
taavi@firmasport.ee
+37253888459
Vaata lähemalt
R 02.09.2022, 17:00 Türi piirkonna lahtised MV kergejõustikus Türi linna staadion 100 m, 800 m, Kaugushüpe, Kettaheide, Kõrgushüpe, Kuulitõuge, Odavise
Leonhard Soom
staadion51@gmail.com
+3725096812
Vaata lähemalt
L 03.09.2022 - P 04.09.2022 Järva-Jaani Open Võllaste discgolfi park Discgolf
Arto Saar
saar.arto@gmail.com
+3725257373
Vaata lähemalt
L 03.09.2022, 11:00 Tänavakorvpallisari Paide Suvi 5. etapp Paide Laia tn korvpalliväljakud Korvpall
Gaspar Bibikov
gaspar@kk7.ee
+37251999965
Vaata lähemalt
P 04.09.2022, 12:00 "Järvamaa Liigub" 4. Järvamaa Järved jooksud 10. etapp Matsimäe Pühajärv Jooksmine
Piret Maaring
piret.maaring@jarvasport.ee
+37253333067
Vaata lähemalt
T 06.09.2022, 17:00 46. Järvamaa orienteerumispäevakud 8. etapp Mustla-Nõmme orienteerumiskaart Orienteerumine
Kalmer Keevend
kalmer@tyri.ee
+3725056595
Vaata lähemalt
T 06.09.2022, 18:00 "Järvamaa Liigub" 4. Järvamaa Järved jooksud 11. etapp Mägede Jooksmine
Piret Maaring
piret.maaring@jarvasport.ee
+37253333067
Vaata lähemalt
N 08.09.2022, 18:00 Ümber järve jooksu SV 6.etapp Preediku Preediku järv Jooksmine
Reimo Kaasiku
reimo.kaasiku@gmail.com
+3725040455
Vaata lähemalt
L 10.09.2022 Ramuddden 8. Valgehobusemäe Rattamaraton Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Maastikurattasõit
Peeter Dedov
valgehobusemae@estoniancup.ee
+3725151005
Vaata lähemalt
L 10.09.2022, 12:00 18. Toomas Berendseni KV, Järva valla MV kergejõustiku 5-võistluses Aravete staadion Viievõistlus
Leo Matikainen
leo.matikainen@mail.ee
+3725145653
Vaata lähemalt
T 13.09.2022, 18:00 "Järvamaa Liigub" 4. Järvamaa Järved jooksud 12. etapp Rava Jooksmine
Piret Maaring
piret.maaring@jarvasport.ee
+37253333067
Vaata lähemalt
N 15.09.2022, 12:00 Ümber järve jooksu SV 8.etapp Käravate Preediku järv Jooksmine
Reimo Kaasiku
reimo.kaasiku@gmail.com
+3725040455
Vaata lähemalt
L 17.09.2022 29. Albu sügisjooks ja 3. Valgehobusemäe tipu vallutamine Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus Jooksmine
Kalju Kertsmik
kalju@valgehobuse.ee
+3725214270
Vaata lähemalt
L 17.09.2022, 12:00 Järvamaa 2022 a. meistrivõistlused kergejõustikus Türi linna staadion 100 m, 1500 m, 400 m, Kaugushüpe, Kettaheide, Kõrgushüpe, Kuulitõuge
Leonhard Soom
+3725096812
Vaata lähemalt
P 18.09.2022, 10:00 Järvamaa 2022 a. meistrivõistlused kergejõustikus Türi linna staadion 200 m, 800 m, Kolmikhüpe, Odavise, Teivashüpe
Leonhard Soom
+3725096812
Vaata lähemalt
T 20.09.2022, 17:30 40.TÜRI METSAJOOKS Türi Ühisgümnaasium Jooksmine, Orienteerumine
Kaarel Kallas
kaarel.kallas@mail.ee
+37253308128
Vaata lähemalt
K 21.09.2022, 18:00 "Järvamaa Liigub" 4. Järvamaa Järved jooksud 13. etapp Eistvere järv Jooksmine
Piret Maaring
piret.maaring@jarvasport.ee
+37253333067
Vaata lähemalt
R 23.09.2022 - E 31.10.2022 Spordinädala väljakutse Eesti Jooksmine, Kepikõnd, Maanteerattasõit, Maastikurattasõit, Muu
Jaanika Eilat
jaanikaeilat@gmail.com
+37253858353
Vaata lähemalt
P 25.09.2022 40. Viking Window Paide-Türi rahvajooks Paide Jooksmine, Käimine, Kepikõnd
Erich Petrovits
info@rahvajooks.ee
+3725280878
Vaata lähemalt
P 25.09.2022 Jõud meistrivõistlused kettagolfis Järva-Jaani discgolfi rada Discgolf
Piret Maring
piret.maaring@jarvasport.ee
+37253333067
Vaata lähemalt

Meie partnerid