Paide Suvevolle lõpetas vihmasajus

27.07.2022

Pigipaja turniirile kogunes 35 vollesõpra

Suvevolle lõpetas sellel aastal vihmasajus. Viimasele etapile oli oma oskusi proovile panema tulnud 17 naist ja 18 meest.
Naistest moodustati vastavalt reitigu tabelile 5 naiskonda ja meestest kuus meeskonda, kes omavahel turniiri läbi mängides selgitasid võitjad. Meestest võitis Pigipaja turniiri Karl Jakobson,Taivo Kivimäe ja Vaigo Mikson. II koha võitlesid välja Rauno Uusleer, Vahur Sillasoo ja Tom Mario Välja. III koht Kristjan Kivisaar, Eduard Mäits ja Hannes Reino-Alberi.
Naiste võitjat selgitada tuli järjekordselt välja arvutada kolme võistkonna vahel punktide suhe.Väga väikse eduga võtsid Krislin Virkoja, Anete Kõiv ja Meribel Insler. II koht Irene Virkoja, Siive Kams ja Jaanika Sillasoo. Kolmanda kohaga tuli leppida Epp Sepp, Margit Reinmets, Maris Tetsmann ning Kirke Vaino.
Järvamaa 2022 aasta naiste võitjaks pärjati 92 punkti, särgi ja võidupalliga Irene Virkoja, II koht 91 puntiga Krislin Virkoja ja III koha 87 punktiga Anne Põder. Meeste võidu viis koju 92 punktiga Rauno Uusleer, kellel pangi pähe uus Suvevolle müts, selga võidusärk ja kaenlasse võidupall. II koha saavitas Sander Perillus, kes teenis 82 punkti ja III koht 74 punktiga Kristofer Virkoja, keda viimasel etapil ei osalenud sest võttis mõned päevad tagasi otsuse kaitseväkke minna. Veel loositi välja kaks saalipalli nende meeste ja naiste vahel kes vahemalt 7 etapil oli osalenud. Meestest kaheksa võistleja vahel ja naistest 7 võistleja vahel. Õnn naeratas Epp Seppale ja Marko Virkojale.
Paide Suvevolle turniirist võttis osa 41 meest ja 36 naist. Osaluskordasi kokku 272.
Peakorraldajana võin öelda, et oli põnev võistlus, kus kindlasti oli kaotuse valu ja mängurõõmu. Kuid tuletan meelde, et tegemist on siiski Suvevollega, kus mängukaaslane sinu kõrval võib olla nii algaja kui meister. Sega kõik, kes osalesid vajavad tunnustamist ,sest olete sellele suurele ülevabariiklikule turniirile panuse andnud.
Täname kindlasti meie sponsoreid, kes ktsid meie auhinnalaua erinevate toodetega SUUR KUMMARDUS Paide Pitsakiosk, Marta Pagar, Eesti Pagar, E- Piim, Paide Poke, Jävamaa Spordiiit, Eesti Kultuurkapitali Järvamaa Ekspertgrupp, Eesti Võrkpalli Liit ja Pigipada.
Soovin Teile mõnusat suve jätku ja ootan teid rannaliivale taas 20-21 augustil. Siis on plaanis korraldada traditsioonilised rannavolle turniirid segapaaridele ja naispaaridele.