Suur Mölkky suve väljakutse

31.05.2021

Alates 01. juunist käivitub üle-eestiline suur Mölkky suve väljakutse, kus Eesti Mölkky Klubide Liit koos Insplay ja Tactic-uga kutsub kõiki Eestimaa elanikke mängima Mölkkyt.

Suur aktsioon leiab aset värskes õhus liikudes leevendada koroonaajaga tekkinud vaimse tervise muresid ning luua positiivsust läbi sportliku vabaaja tegevuse, kogudes üheskoos kokku iga Eestimaa elaniku kohta vähemalt ühe minuti ehk 1 339 293 õueminutit.

Mölkky on lihtne kogupere mäng, mis sobib igas vanuses, pikkuses ja kaalus inimestele. See meenutab paljusid muid viskemänge, kas või nagu näiteks prantsuse päritolu petanque. 

Kampaania kestvus on 01.juuni – 31. august. Juunis on plaanitud näidata reklaami TV3s ning kindlasti soovitakse saada kajastust teistes TV kanalite põhisaadetes ning suuremates raadiojaamades.

 

Kampaanias osalemiseks peab soetama endale või otsima kapist üles Mölkky mängu, selgitama välja võtja ning seejärel üles laadima Facebooki Mölkky ürituse lehele pildi mängu situatsioonist ning kirjutama kommentaaridesse mitmekesi + mitu minutit mängiti. Et võistlushasarti toetada ja mängulusti üleval hoida, loosib Liit igal nädalal välja erinevaid auhindu (s.h 8*2 Tallinn Open 2021 Mölkky Eesti Meistrivõistluste kahese tiimi pääset). Rohkem infot kampaania kohta leiab www.mölkkysuvi.ee kodulehelt

 

Info edastas

Liina Kukk

Külalisjuht

 

Mobiile: 5544004

Email: liina.kukk@kylalisjuht.ee

 

Info toimetas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

5042105

 

 

Meie partnerid