JÄRVAMAA SEERIAVÕISTLUSE PARIMAD DISCGOLFARID SELGUSID METSAJÕEL

06.08.2020

Kolmapäeval lõppes Järvamaa discgolfi seeriavõistlus, mis sai alguse juba maikuus

Viimane finaaletapp toimus Türi vallas Metsajõe discgolfi rajal, kus eliitklassis tunnistati parimaks Riho Rogov (-6), teine oli Jüri Karus (-5) ja kolmas Tarmo Vilipõld (-4). Edasijõudnute klassis võidutses Reemo Hein (+2), teist ja kolmandat kohta jäid jagama Lauri Elur ja Reimo Kool, kes lõpetasid tulemusega +4. Harrastajate parimaks tunnistati Alo Paumets (+3) ja sama tulemusega pidi teise kohaga leppima Raido Verkmann. Kolmas oli Joonas Roots tulemusega +4. Algajatest võitis Teet Laur (+9) ja sama tulemusega pidi teise kohaga leppima Taavi Rattasep. Kolmas oli Tarmo Link tulemusega +10.Järvamaa seeriavõistlusel osales sel aastal 131 inimest, kellest parima tulemuse tegi eliitklassis Riho Rogov, kes lõpetas võistluse maksimaalse 500 punktiga. Teine koht Jüri Karusele 434 punktiga ja kolmas oli Raido Kangur 418 punktiga. Edasijõudnute klassi parim oli Carlis Rõkk 440 punktiga, teine oli Garel Tamm 427 punktiga ja kolmas Reimo Kool 421 punktiga. Harrastajad jagasid punkte etappidel väga tasavägiselt ja võitjana väljus Alo Paumets 438 punktiga. Teise kohaga pidi leppima Joonas Roots 434 punktiga ja kolmas oli 432 punktiga Raido Verkmann. Ka algajate klassis käis põnev võitlus kuni viimase etapini, kus parimaks tunnistati Tarmo Link 439 punktiga, teine oli Kristjan Kangur 433 punktiga ja kolmas oli Martin Uudeküll 418 punktiga. Loositi välja erinevaid auhindu, milleks olid vihmavari, discgolfi ketas, kinkekaardid discsporti ja massaaži ning peaauhinnana anti välja neli Hotelliveebi kinkekaarti. Sel korral oli peaauhinna võitjatel võimalus endale puhukus ise valida.Kohtumejuba 15.augustil Järva-Jaanis, kus selguvad Järvamaa meistrid ja 22.augustil Paides Eestimaa omavalitsuste suvemängudel.