Paides võeti kokku suvevolle etapid

30.07.2020

Parimad mehed

Suvevolle finaal küttis kirgi!

Et Paides aru saada, kes on Järvamaa parimatest parimad suvevolletajad tuli võistlejatel olla rannaliival 5 tundi. Kuni viimase punktini ei olnud veel selge, kes on Paide parim mees või naine.See oli tõsine eneseületus, sest appi tuli võtta kullisilmad,et ööpimeduses üldse palli näha.Siiski olen peakorraldajana väga rahul emotsionaalsete mängude eest.Kokku osales 27 naist ja 56 meest.Kui eelmise aastaga võrrelda siis naiste osalus on jäänud samaks aga meeste osavõtt suurenes 20 võistlejaga.Naiste turniiri võitsid Gertrud Alatare, Anete Kõiv, Kirsi Tamsalu ja Margit Reinmets.Meestest teenisid kõige kõrgemad kohapunktid Ilmar Mõttus, Alar Eelsaar ja Eduard Mäits.Järva Suvevolle naiste võitjaks tunnistati 100 punktiga Gertrud Alatare. II koht 88 punktiga Anne Põder ja kolmas koht 85 punktiga Irene Virkoja.
Meeste turniiri võitis väga näpi eduga Veiko Tihemets, kes suutis koguda 78 punkti. Tavo Taim, kes osales Paide suvevolle etappidel esmakordselt pidi tunnistama Veiko ühepunktilist edu ja sai II koha.III koht 74 punktiga Ilmar Mõttus.
Peakorraldajana tänan võistlejaid, korraldajaid ja toetajaid.Kuna suvi on jätkuvalt käimas siis ootan võrkpallisõpru 2 augustil Järvamaa naiste meistrivõistlustele. Lisaks toimub 14 august Ööturniir segapaaridele ja 20 augustil Järvamaa MV segapaaridele...Jälgi infot ja ole kohal.

 

Info edastas ja toimetas

Piret Reinfeld

Järvamaa Spordiliit

projektijuht

5042105

Meie partnerid