Treenerid

Nimi Spordiala Kutsenimetus
Taavi Ainvere Ujumine
Abitreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 20.11.2023
Gertrud Alatare Võrkpall
Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 13.12.2023
Tarmo Alt Karate
Treener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 05.06.2023
Heli Hiiemäe Ujumine
Abitreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 11.09.2024
Erki Jäätma Vibusport
Nooremtreener: spetsialiseerumine vibusport
Kehtib kuni: 13.11.2022
Maarika Jäätma Vibusport
Treener: spetsialiseerumine vibusport
Kehtib kuni: 13.11.2022
Janek Järva Jalgrattasport
Abitreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Kehtib kuni: 07.06.2021
Katrin Kaasik Võimlemine
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Reimo Kaasiku Orienteerumine, Murdmaasuusatamine
Treener: spetsialiseerumine orienteerumine
Kehtib kuni: 06.10.2022
Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Kehtib kuni: 14.03.2022
Rauno Kald Jalgpall
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 19.03.2022
Teet Kallakmaa Matkasport
Abitreener: spetsialiseerumine matkasport
Kehtib kuni: 29.11.2020
Kristofer Kallas Lumelauasport
Abitreener: spetsialiseerumine suusasport, lumelauasport
Kehtib kuni: 04.06.2021
Kristo Kiik Jalgpall
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Marko Kõiv Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Karit Koller Võimlemine
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 08.03.2022
Jaanus Kopolovets Maadlus
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 11.12.2023
Ilmar Koppel Kulturism ja fitness
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 29.11.2020
Jako Kruusement Kulturism ja fitness
Abitreener: spetsialiseerumine kulturism ja fitness
Kehtib kuni: 29.11.2020
Maie Kukk Ratsutamine
Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 28.01.2024
Ulvar Kuningas Vibusport
Nooremtreener: spetsialiseerumine vibusport
Kehtib kuni: 22.12.2020
Veiko Kurim Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 25.10.2020
Lenno Kütismaa Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 13.06.2023
Raivo Laanet Ratsutamine
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 10.09.2022
Vilvi Laanet Ratsutamine
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 23.10.2020
Egle Lepp Võimlemine
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 17.10.2020
Andrus Lukjanov Jalgpall
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Margus Luts Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 30.10.2020
Otto Männa Ujumine
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.09.2022
Ülo Mets Laskmine
Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 17.04.2024
Viktor Mets Jalgpall
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 28.03.2021
Toomas Mihkelev Male
Treener: spetsialiseerumine male
Kehtib kuni: 26.10.2021
Ilmar Mõttus Võrkpall
Treener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 25.09.2022
Igor Neemre Karate
Vanemtreener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 19.09.2023
Keijo Orgvee Maadlus
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 16.12.2022
Erjo Paris Korvpall
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 27.02.2021
Viljar Pennert Korvpall
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 23.01.2022
Morten Pihlak Jalgpall
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 15.06.2024
Kert Piirimäe Kergejõustik
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 18.09.2023
Uku Pilv Korvpall
Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 08.06.2024
Paul Poopuu Orienteerumine
Vanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine
Kehtib kuni: 28.09.2021
Raigo Prants Korvpall
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 31.03.2023
Piret Reinfeld Võrkpall
Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 14.03.2022
Raido Rohi Murdmaasuusatamine
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Kehtib kuni: 14.03.2022
Märt Rohlin Korvpall
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 25.09.2022
Kristi Rohtla Ujumine
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 24.05.2024
Leonhard Soom Kergejõustik
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 01.01.3000
Jaak Tammik Maadlus
Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 18.12.2021
Taavi Tikerpalu Maadlus
Treener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 25.09.2021
Kadri Toom Võrkpall
Treener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 19.03.2022
Piret Tuiken Võimlemine
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 26.09.2023
Mark Ubaleht Lumelauasport
Abitreener: spetsialiseerumine suusasport, lumelauasport
Kehtib kuni: 04.06.2021
Veiko Valang Kergejõustik
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 06.03.2022
Villi Vantsi Võrkpall
Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 11.03.2024
Andrei Veis Jalgpall
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Marika Vunder Ratsutamine
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 10.09.2022

Meie partnerid