Eestimaa Spordiliit Jõud tähistas 75 juubelit ja tunnustas aasta tegijaid

13.12.2021

Eestimaa Spordiliit Jõud loomisest möödub 15. detsembril 75 aastat. 
Laupäeval, 11.detsembril Tallinnas toimus aastapäeva tähistamine, kus  tehti tagasivaade, räägiti eesseisvatest väljakutsetest ning tunnustati Aasta tegijaid.

 

 Vaata siit: http://joud.ee/uudised?id=1029

 

Eesti maakondade spordiliite ühendava Eestimaa Spordiliidu Jõud koosolekul valiti Aasta tegija 2021.

Tänavu pälvis tiitli Jõgeva Kabeklubi eestvedaja Ülar Poom.

 

Elutöö auhinna nr 5 kauaaegsele Tartumaa Spordiliidu tegevdirektorile Lembit Torule.

 

Lisaks autasusti Eestimaa Spordiliidu Jõud aasta tegijaid kolmes maakondlikus kategoorias: noortetreener, kohaliku spordielu edendaja ja piirkondlik spordisündmus.

 

Järvamaal pälvisid tunnustuse:

 

Aasta noortetreener RAIDO ROHI  - RR Suusaklubi murdmaasuusatamise treener, klubi juht   ja kehalise kasvatuse õpetaja Aravetel

 

 

 

 Aasta kohaliku spordielu edendaja LIISA GRITŠENKO - Liisa Gritšenko töötab Türi Spordiklubide Liidus aastast 2012 spordispetsialistina.


Liisa on noor, energiline ja tahtejõuline noor naine, kes suudab oma väikeste laste kõrvalt korraldada Türi Valla spordielu. Liisa õlgadele on jäänud Türi vallas spordiürituste –võistluste korraldamine ja ühis võistkondade moodustamine Eestimaa, Omavalitsuste  ning ka Järva Tali- ja Suvemängudele.Ta on avatud silmaringiga ja õpihimuline ning suudab enda ümber kaasata spordiaktiivi. Lisaks spordispetsialisti ametikohale töötab Liisa Türi Põhikoolis kehalise kasvatuse õpetajana.

 

 

Aasta piirkondlik spordisündmus JÄRVAMAA järvede jookusud - Reimo Kaasiku 5 jooksu korraldaja.
Liikumissarja " Järvamaa liigub" III Järvamaa järvede jooksud 2021" toimus 12 jooksu Järvamaa erinevate järvede ümber, distantsid olid alates 800 meetrist kuni 6 km.-ni. 
Kõige osavõtu rohkemad olid Käravete, Preediku, Väätsa ja Türi järve jooksud. Arvestust peetakse kaheksas erinevas vanuseklassis. 

 

Open photo

 

Vaata siit: http://joud.ee/est/g142/

 

 

 

 

Meie partnerid