Treenerid

Nimi Spordiala Kutsenimetus
Taavi Ainvere Ujumine
Abitreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 20.11.2023
Gertrud Alatare Võrkpall
Abitreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 13.12.2023
Tarmo Alt Karate
Treener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 05.06.2023
Heli Hiiemäe Ujumine
Abitreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 11.09.2024
Johan-Kaspar Ivask Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.03.2025
Erki Jäätma Vibusport
Nooremtreener: spetsialiseerumine vibusport
Kehtib kuni: 13.11.2022
Maarika Jäätma Vibusport
Treener: spetsialiseerumine vibusport
Kehtib kuni: 13.11.2022
Janek Järva Jalgrattasport
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgrattasport
Kehtib kuni: 21.03.2025
Tuuli Jentson Rühmatreeningud
Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kehtib kuni: 14.10.2024
Katrin Kaasik Võimlemine
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 27.09.2022
Reimo Kaasiku Orienteerumine, Murdmaasuusatamine
Treener: spetsialiseerumine orienteerumine
Kehtib kuni: 06.10.2022
Treener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Kehtib kuni: 14.03.2022
Rauno Kald Jalgpall
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 19.03.2022
Kristo Kiik Jalgpall
Abitreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Kristina Kiisk Laskmine
Abitreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 12.12.2024
Marko Kõiv Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Karit Koller Võimlemine
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 08.03.2022
Jaanus Kopolovets Maadlus
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 11.12.2023
Ilmar Koppel
Abitreener: spetsialiseerumine fitness
Kehtib kuni: 04.06.2025
Maie Kukk Ratsutamine
Nooremtreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 28.01.2024
Erik Kuningas Tõstesport
Treener: spetsialiseerumine tõstesport
Kehtib kuni: 27.02.2025
Veiko Kurim Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Lenno Kütismaa Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 13.06.2023
Raivo Laanet Ratsutamine
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 10.09.2022
Vilvi Laanet Ratsutamine
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 22.10.2024
Taiga Laur Saalihoki
Treener: spetsialiseerumine saalihoki
Kehtib kuni: 21.12.2024
Egle Lepp Võimlemine
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 29.09.2024
Andrus Lukjanov Jalgpall
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Margus Luts Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 14.01.2025
Otto Männa Ujumine
Vanemtreener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 28.09.2022
Ülo Mets Laskmine
Vanemtreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 17.04.2024
Viktor Mets Jalgpall
Meistertreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 24.02.2025
Toomas Mihkelev Male
Treener: spetsialiseerumine male
Kehtib kuni: 26.10.2021
Ilmar Mõttus Võrkpall
Treener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 25.09.2022
Igor Neemre Karate
Vanemtreener: spetsialiseerumine karate
Kehtib kuni: 19.09.2023
Keijo Orgvee Maadlus
Abitreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 16.12.2022
Ege Orlovski Laskmine
Abitreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 21.11.2024
Eve Orlovski Laskmine
Abitreener: spetsialiseerumine laskmine
Kehtib kuni: 12.12.2024
Taavi Parts Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 16.06.2025
Viljar Pennert Korvpall
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 23.01.2022
Morten Pihlak Jalgpall
Nooremtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 15.06.2024
Kert Piirimäe Kergejõustik
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 18.09.2023
Uku Pilv Korvpall
Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 08.06.2024
Paul Poopuu Orienteerumine
Vanemtreener: spetsialiseerumine orienteerumine
Kehtib kuni: 14.09.2025
Raigo Prants Korvpall
Abitreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 31.03.2023
Jana Raude Korvpall
Nooremtreener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 14.03.2025
Anna-Liisa Raudsepp Ratsutamine
Abitreener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 26.11.2024
Mari Reiljan-Torm Rühmatreeningud
Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
Kehtib kuni: 14.10.2024
Piret Reinfeld Võrkpall
Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 14.03.2022
Jaanus Reitel Jalgpall
Treener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 18.10.2024
Raido Rohi Murdmaasuusatamine
Vanemtreener: spetsialiseerumine suusatamine, murdmaasuusatamine
Kehtib kuni: 14.03.2022
Märt Rohlin Korvpall
Treener: spetsialiseerumine korvpall
Kehtib kuni: 25.09.2022
Kristi Rohtla Ujumine
Treener: spetsialiseerumine ujumine
Kehtib kuni: 24.05.2024
Leonhard Soom Kergejõustik
Meistertreener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 01.01.3000
Jaak Tammik Maadlus
Vanemtreener: spetsialiseerumine maadlus
Kehtib kuni: 18.12.2021
Kadri Toom Võrkpall
Treener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 19.03.2022
Piret Tuiken Võimlemine
Treener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 26.09.2023
Veiko Valang Kergejõustik
Treener: spetsialiseerumine kergejõustik
Kehtib kuni: 06.03.2022
Gert Valdsalu Liikumisharrastus
Abitreener: spetsialiseerumine liikumisharrastus
Kehtib kuni: 26.05.2025
Villi Vantsi Võrkpall
Vanemtreener: spetsialiseerumine võrkpall
Kehtib kuni: 11.03.2024
Marleen Veerpõld Võimlemine
Abitreener: spetsialiseerumine võimlemine
Kehtib kuni: 14.10.2024
Andrei Veis Jalgpall
Vanemtreener: spetsialiseerumine jalgpall
Kehtib kuni: 27.06.2022
Marika Vunder Ratsutamine
Treener: spetsialiseerumine ratsutamine
Kehtib kuni: 10.09.2022

Meie partnerid