10 km maanteejooksu Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused

Toimumise aeg
L 06.06.2020, 11:00
Asukoht
Sillamäe terviserada
Spordialad
Jooksmine
Kontaktisik
Aet Kiisla
Kontaktisiku e-post
Kontaktisiku telefon

Rajakirjeldus

2 km pikkune sile ja lauge asfaltring


Osavõtutasud

Osalustasu täiskasvanuile eelregistreerimisel kuni mai lõpuni 2 eurot, hiljem 10 eurot.
Noortele kuni 18a ja seenioridele alates 60 eluaastast osavõtt eelregistreerimisel tasuta, koha peal registreerides 10 eurot.
Osalustasud tuleb kanda Gurmeejooksud MTÜ arveldusarvele EE162200221068422496 Swedbank, selgituseks nimi ja Ida-Virumaa 10 km.
Registreerunuks loetakse osavõtumaksu maksnud jooksja.

Tulemused

        10 km maanteejooksu Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused                
          6. Juuni 2020, Sillamäe terviserada              
                         
    MU18       2003-2004            
    Koht Nr Ees- ja perekonnanimi Sünniaasta Klubi, omavalitsus Aeg 1 ring 2 ring 3 ring 4 ring 5 ring
    1 143 Artur Djatšuk 2004 Sillamäe Kergejõustikuklubi “Kalev” 0:44:28 0:07:55 0:08:45 0:09:20 0:09:23 0:09:05
                         
    NU18:       2003-2004            
    Koht Nr Ees- ja perekonnanimi Sünniaasta Klubi, omavalitsus Aeg 1 ring 2 ring 3 ring 4 ring 5 ring
    1 173 Lisett Alt 2004   0:44:36 0:08:08 0:08:57 0:09:11 0:09:18 0:09:02
    2 180 Julija Kiseljova 2004 KJK Kalev-Sillamäe 0:45:37 0:08:31 0:09:13 0:09:22 0:09:27 0:09:04
                         
    MU20       2001-2002            
    Koht Nr Ees- ja perekonnanimi Sünniaasta Klubi, omavalitsus Aeg 1 ring 2 ring 3 ring 4 ring 5 ring
    1 110 Allain-Marco Anton 2001 Alutaguse suusaklubi, Alutaguse vald 0:36:26 0:06:47 0:07:12 0:07:24 0:07:37 0:07:26
    2 225 Danny-Rocco Anton 2001 Alutaguse suusaklubi 0:39:01 0:07:07 0:07:43 0:07:56 0:08:06 0:08:09
    3 114 Kaspar Uustal 2001 Treeningpartner 0:39:43 0:07:09 0:07:46 0:08:09 0:08:19 0:08:20
    4 146 Ilja Rõženkov 2002 KJK Atleetika 0:43:46 0:09:12 0:09:08 0:08:50 0:08:35 0:08:01
    5 140 German Avakjan 2002 KJK Atleetika 0:43:47 0:09:12 0:09:09 0:08:49 0:08:35 0:08:02
    6 137 Jaroslav Stupnikov 2001 KJK"Kalev" Sillamäe 0:44:48 0:07:55 0:09:05 0:09:58 0:09:04 0:08:46
                         
    NU20       2001-2002            
    Koht Nr Ees- ja perekonnanimi Sünniaasta Klubi, omavalitsus Aeg 1 ring 2 ring 3 ring 4 ring 5 ring
    1 171 Jekaterina Mirotvortseva 2002 Sillamäe Kergejõustikuklubi “Kalev” 0:41:11 0:07:49 0:08:20 0:08:24 0:08:30 0:08:08
    2 179 Alla Šubina 2002 Sillamäe Kergejõustikuklubi “Kalev” 0:46:26 0:08:41 0:09:31 0:09:28 0:09:29 0:09:17
                         
    NU23       1998-2000            
    Koht Nr Ees- ja perekonnanimi Sünniaasta Klubi, omavalitsus Aeg 1 ring 2 ring 3 ring 4 ring 5 ring
    1 174 Jelizaveta Ševtsova 2000 KJK"Kalev" Sillamäe 0:44:34 0:08:07 0:08:59 0:09:24 0:09:16 0:08:48
                         
    M       1986-1997            
    Koht Nr Ees- ja perekonnanimi Sünniaasta Klubi, omavalitsus Aeg 1 ring 2 ring 3 ring 4 ring 5 ring
    1 1006 Dmitri Aristov 1993 Treeningpartner / sportland 0:31:46 0:06:09 0:06:27 0:06:27 0:06:27 0:06:16
    2 112 Andrei Škubel 1990 Treeningpartner 0:38:25 0:07:06 0:07:42 0:07:51 0:07:54 0:07:52
    3 119 Jan Golõnski 1995 Nike Run Club 0:41:22 0:07:58 0:08:25 0:08:11 0:08:26 0:08:22
    4 204 Andrejs Masalskis 1987 Motus 0:41:27 0:07:59 0:08:27 0:08:10 0:08:27 0:08:24
    7 123 Stepan Langebraun 1995 KJK"Kalev" Sillamäe 0:41:57 0:07:54 0:08:30 0:08:26 0:08:47 0:08:20
    5 124 Rauno Liebenau 1990 Apollo Kauplused OÜ 0:43:28 0:08:05 0:08:20 0:08:25 0:09:04 0:09:34
    6 142 Kevin Pitman 1994   1:01:34 0:11:22 0:11:40 0:12:42 0:13:16 0:12:34
    dns 102 Roman Hvalõnski 1988 Sillamäe            
    dns

Meie partnerid