Kalender

Aasta
Kuu
Spordiala
Otsingusõna
Toimumise aeg Sündmus Asukoht Spordialad Kontakt  
K 01.09.2021 - N 30.09.2021 SPORDINÄDALA VÄLJAKUTSE Eesti Jooksmine, Kepikõnd, Maanteerattasõit, Maastikurattasõit, Rullsuusatamine, Rulluisutamine Vaata lähemalt
E 20.09.2021 - N 30.09.2021 LILLE LASTEAIA SPORDIMARATON Tallinna Lille Lasteaed Muu
Lembi Berkman
lembi.berkman@lille.edu.ee
+37256611964
Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Spordinädal Koeru Keskkoolis Koeru Keskkool
Kirsika Ilmjärv
Kirsika@koeru.edu.ee
+37255577004
Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Käru Põhikooli liikumisnädal Käru Põhikooli staadion ja palliväljakud Jalgpall, Matkamine
Riin Kruus
riin.kruus@karukool.edu.ee
+37253076911
Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Roosna-Alliku Põhikooli liikumisnädal Roosna-Alliku Põhikooli staadion Jooksmine
Tiina Guutmann
tiinaguutmann@gmail.com
+37256678291
Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 PAIde Lasteaia spordinädal Paide Jooksmine, Matkamine
Jaana Hussar
jaana.hussar@pailasteaed.ee
+37253292480
Vaata lähemalt
N 23.09.2021 - N 30.09.2021 Paide 730 kilomeetrit Paide linn Jooksmine, Kepikõnd, Maanteerattasõit, Maastikurattasõit, Rulluisutamine
Teele Seire
Teele.seire@paide.ee
+37255550648
Vaata lähemalt
N 23.09.2021, 08:00 - N 30.09.2021 Paide Sookure lasteaia hommikuvõimlemine Paide Sookure Lasteaed Rühmvõimlemine Vaata lähemalt
E 27.09.2021 - K 29.09.2021 Retla-Kabala Kooli liikumine looduses Retla-Kabala Kooli Oisu õppehoone staadion ja palliväljakud Matkamine
Ann Valang
Ann.Valang.001@mail.ee
+37258125952
Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 09:00 4aastaste jalgrattamatk Paide linn Maanteerattasõit Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 17:00 Seeniorsportlaste 40+ õppepäev" Sport annab tervise" Türi Spordihoone staadion ja korvpalliväljak Discgolf, Petank
Piret Maaring
piret.maaring@jarvasport.ee
+3753333067
Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Järvamaa MV võistkondlikus Bridžis Kreisi Trahter Bridž
Tiit Kalda
tiitkalda@gmail.com
+37256705490
Vaata lähemalt
K 29.09.2021, 18:00 Sookure personali treening Paide Sookure Lasteaed Muu Vaata lähemalt

Meie partnerid