Juhend

JÄRVAMAA  KOROONA  ÜKSIKMÄNGUDE MEISTRIVÕISTLUSTE

JUHEND

I EESMÄRK :

1.Pakkuda võistlemise võimalusi maakonna koroonamängu huvilistele ja hoogustada koroonamängu tervikuna maakonnas.

II AEG JA KOHT :

2. Võistlused toimuvad Türi linna võimlas 11.01.2020.a. Algus kell 10.00

III REGISTREERIMINE

3.Võistlejate nimeline registreerimine toimub võistluspäeval kell 9.00-9.45

IV OSAVÕTJAD

4.Võistlustest lubatakse osa võtta kõikidel sportlastel, kes järgivad kehtivaid koroonamängu võistlusmääruseid. Järvamaa meistrivõistluste tiitel antakse Järvamaal elavale, õppivale, töötavale ja  Järvamaa spordiklubide liikmeskonda kuulevale sportlasele.

V KORRALDUS , LÄBIVIIMINE JA TULEMUSTE ARVESTAMINE

5. Võitlused korraldab ja viib läbi Türi Spordiklubide Liit .Võistlused viiakse läbi Eestis kehtivate võistlusmääruste kohaselt

6.Mängitakse “parem neljast” geimist(4:0; 3:1;2:2 )sõltuvalt osavõtjate arvust  kas turniiri süsteemis

( kuni 20 osavõtjat ) või kahes alagrupis , kust alagruppide 2 paremat pääseb finaali (alagrupi omavaheline mäng läheb arvesse ) . Individuaalne paremusjärjestus selgitatakse välja kogutud punktide (võidetud geimide) järgi. Võrdsete punktide korral läheb esmalt arvesse: omavaheline mäng ja seejärel parem tulemus tabelis kõrgema koha saavutanud mängijaga.

VI AUTASUSTAMINE

7. Üldarvestuses  I- II-III kohale tulnud sportlasi autasustatakse  Järvamaa meistrivõitluste medali ja diplomiga .

Võisteldakse järgmistes  klassides :

a) mehed

b) naised

VII VÕISTLUSTE LÄBIVIIMINE

8. Kõik võistluse läbiviimisega seotud kulud kannab Järvamaa Spordiliit . Võistluste lähetamisega ja toitlustamisega seotud kulutused kannavad sportlased ise või neid lähetanud organisatsioonid.

VIII  ÜLDISELT

9. Kõikidel võistlejatel  kaasa võtta  kiid  ja vahetusjalanõud. Mänguseibid ja löögikettad on  korraldajate poolt .

10.Kõik juhendis määratlemata küsimused lahendab kohtunikekogu  koos võistlejatega kohapeal .

Informatsioon mobiililt: 53413643

Koostas :                                  Kalju  Mägi